top of page

HIZMETLER

www.protorquegarage.com, kapsamlı hizmet sağlayan bir Araç Tamirhanesi olarak faaliyet göstermektedir. Aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Yüksek eğitimli uzmanlarımızın mümkün olan en kısa sürede tekrar yola çıkmanızı sağlayacağını garanti ediyoruz.

Paintless Dent Repair2
Pressure Testing
Mechanic

BOYASIZ KAPORTA DÜZELTME

www.protorquegarage.com, aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak Boyasız Kaporta Düzeltme deneyimine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun. Boyasız Kaporta Düzeltme hizmetlerimiz inanamayacağınız bir fark yaratacak.

BASINÇ TESTI

Yoğun bir insan olarak araç sorunlarınızın işinizi aksatmasına izin vermeyin. www.protorquegarage.com tüm sorunları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve parça yenilemek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir. Basınç Testi ihtiyaçlarınızı çözmek için hemen bizi arayın.

ARAÇ MUAYENESI

Araç Muayenesi hizmetlerimiz bizi diğer tamircilerden ayırır. Arabanızı gereğinden daha fazla zorlamak ömrünü kısaltır. Hemen arabanızı www.protorquegarage.com uzmanlarına bırakın. Biz ne yapacağımızı biliyoruz.

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page